







LARISSA®
Kirjeldus
Larissa® on maakatte floribunda roos (≈50–80 cm kõrge × 60–80 cm lai). Sellel on täiesti täisõielised, heleroosad, kergelt nõgusad õied (~5–6 cm) kogumikes, mis arenevad keskkevadest sügiseni. Suurepäraselt terve ja iseuhtuv (õied langevad maha närtsides), see on ADR sertifitseeritud ja haigustekindel. Ideaalselt sobib madalate elusaiadega, konteineritesse või maakatte roosiks peenardesse.
- Staatus: 22
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaaneroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Pehme roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)


