



SUNNY ROSE®
Kirjeldus
SunnyRose® on madal, maad kattev roos, mille on selekteerinud Kordes. See saavutab umbes 30–60 cm kõrguse, laieneb kuni 1,6–2 m laiusele, tihe, lopsakas kasvuga. See moodustab väikeste, helekollastest kuni kreemjasvärvide õite (~3–4 cm läbimõõduga) kogumeid, tavaliselt 3–5 õit varre kohta, korduvalt juunist oktoobrini. Leestik on läikivalt tumeroheline ja taim on väga vastupidav haigustele, külmakindel ja talub kuumust. Sellel on nõrk või puudub lõhn, mistõttu sobib see ideaalselt päikeselistesse peenardesse, kiviaedadesse, pottidesse või maakatteroosina.
- Staatus: 22
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaaneroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Põõsas kasvutüüp; Suurepärane vastupidavus haigustele ja ilmastikule; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Hea talvekindlus; Laialdased kasutusvõimalused alates aedadesse istutamisest (rühmadena istutamisel tuleks ideaaljuhul planeerida 4-5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), kuni lillepottidesse istutamiseni. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Helekollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

