
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
MÄNGULINE ROCOCO®
Kirjeldus
'PlayfulRokoko®' on võluv roosaaias kasvav roos, mille tutvustas Rosen Tantau. See kasvab lopsakas, vertikaalselt vormis, umbes 50–80 cm kõrguseks, läikivate, tumedate roheliste lehtedega. Pooltäidised peooniastiilis õied on 6–8 cm laiad, moodustuvad 3–5 õie kobarateks ja õitsevad rikkalikult suve algusest külmadeni. See on praktiliselt lõhnatu, erakordselt terve (väga vastupidav jahukastiku ja mustlaigulisuse suhtes) ning on kõrgelt hinnatud suurepärase lõikeõiena.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pihusta roos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Suurepärane vastupidavus haigustele; Suurepärane talvekindlus; Väga produktiivne aedroos - iseloomustab kiire kasv ja sagedane õitsemine; Sobib lõikelilledele; See sobib suurepäraselt segaroosipeenrasse, hübriid-teepeenrasse ja romantilistesse püsikutega segatud aedadesse, aga ka rühmaistandustesse, valides 6–8 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 35–40 cm. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

