


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
ROOSIDE AED®
Aprašymas
GardenofRoses® yra floribunda rožė iš Kordes, kuri auga maždaug 50–60 cm aukščio ir 40–60 cm pločio. Ji formuoja visiškai pripildytus, vintage stiliaus žiedus kreminės iki pastelinio rožinio spalvos su abrikosų spalvos centriniais žiedais (~6–8 cm, daugiau nei 40 žiedlapių), ir skleidžia švelnų aromatą. Ji žydi bangomis nuo birželio iki šalnų, turi blizgų, atsparų ligoms lapyną, ir yra ADR sertifikuota. Puikiai tinka vazonams, kraštams, dirvos dengiančioms gėlėms ir pjaustiniams žiedams.
- Būsena: 50
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 60 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Kreminė, švelni lašišos spalva ir šviesiai dulkėta rožinė rožės centre, pakaitomis su kreminiu baltu atspalviu žiedų išorėje |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

