ADMIRAL®
Aprašymas
Admiral rožė yra ryški hibridinė arbatos rožė su tamsiai raudonais, aksominiais žiedais, klasikiniu aukštu centru ir lengvu iki vidutinio aromatu. Ji žydi pakartotinai visą sezoną ir auga vertikaliai, pasiekdama maždaug 90–120 cm aukštį. Su blizgančiais žaliais lapais ir geru atsparumu ligoms ji yra drąsus ir elegantiškas pasirinkimas sodo klomboms ar pjaustytų žiedų kompozicijoms.
- Būsena: 25
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms ir atsparumas žiemai; Tinka skintos labai stipraus aromato gėlės; Puikiai tiks mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatžolėse ir romantiškuose soduose, sumaišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat grupiniuose sodinimuose, pasirenkant sodinti 5 - 6 tokias rožes 1 kvadratiniame metre su 40 - 50 cm sodinimo atstumu. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Intriguojantys juodi pumpurai, kurie pražysta didžiuliais, rubino raudonumo, aksominiais žiedais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Saldus kriaušių aromatas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)

