-700x700.jpg)
AQUARELL® "Duftwolke"
Aprašymas
"Aquarell®" "Duftwolke" (taip pat žinoma kaip "Fragrant Cloud") yra nostalgiškas hibridinis arbatinis rožynas, kurį Tantau pristatė 2006 metais. Ji turi didelius, visiškai pripildytus žiedus (10–12 cm skersmens) su ryškiu koralų raudonu, persikų ir geltonų atspalvių mišiniu. Žiedai auga atskirai arba mažomis šluotelėmis ant ilgų kotų ir skleidžia stiprų, saldų vaisių aromatą. Greitai auganti ir gausiai žydinti rožė pasiekia 70–100 cm aukštį, yra gerai atspari juodajai dėmėtligei ir miltligei, ir pakartotinai žydi nuo birželio iki spalio, todėl yra puiki pjautinių gėlių, mišrių rabačių ir kvapių sodų veislė.
- Būsena: 98
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Stačia, stipri, energinga augmenija; Geras atsparumas ligoms ir oro sąlygoms; Dažnas ir gausus žydėjimas; Jei sodinama grupėmis, 1 kvadratiniame metre rekomenduojama suplanuoti 4 - 5 tokias rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Persikų geltona su rausvu kraštu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Saldus vaisių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)












-600x600.jpeg)

