 - Kopie copy-700x700.jpg)
ASTRID GRÄFIN VON HARDENBERG®
Aprašymas
Astrid Gräfin von Hardenberg® yra kvapni, pakartotinai žydinti krūminė rožė, kurią 2001 metais pristatė Tantau. Ji turi gausiai bordo-violetinių, labai pildytų, ketvirtainių žiedų (~8–12 cm) ant vertikalaus, 1,2–1,5 m aukščio krūmo su blizgančiais, tamsiai žaliais lapais ir stipriu vaisingai pikantišku aromatu — 2002 metų Romos aukso medalio laimėtoja už kvapą.
- Būsena: 10
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 - 150 cm |
| Plotis | 80 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Violetinė raudona, nuo šaltos, tamsiai violetinės išoriniuose kraštuose iki vyšnių raudonos ir net aviečių raudonos rožės centre |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Labai intensyvus vaisių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |

_HD-600x600.jpg)









-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

