



BREMER STADTMUSIKANTEN®
Aprašymas
BremerStadtmusikanten® yra nostalgiškas krūminis erškėtis su kreminiai rožiniais, pilnais žiedais (~8–10 cm) ir švelniu kvapu. Jis užauga iki 1,2 m aukščio, žydi pakartotinai nuo birželio iki spalio, yra atsparus ligoms ir žiemokentis. Puikiai tinka rabatams ar apželdinimui.
- Būsena: 2
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Dideli, labai pilni žiedai su saldžiu kvapu |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Kreminė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |

_HD-600x600.jpg)


 - Kopie copy-600x600.jpg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

