ZAIDE®
Aprašymas
Zaide® yra atspari ir sveika, šiuolaikinė krūminė rožė iš Kordes, kuri auga maždaug 100–120 cm aukštyje, su lapijos formos, arkinės formos. Ji turi didelius, visiškai pilnus rožinius žiedus (9–10 cm), kurie kartojasi visą sezoną, su lengvu vaisių aromatu ir gerai išlaiko lietų. Lapija yra blizganti ir atspari ligoms, ir dėl vazos formos ji tinka auginimui klombose, gyvatvoriuose ar konteineriuose.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |





_HD-600x600.jpg)


 - Kopie copy-600x600.jpg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
