
TRAVIATA® Meilavio
Aprašymas
Traviata® (Meilavio) yra tamsiai raudona rožė su dideliais, gausiais, senoviniais žiedais. Ji turi lengvą vaisių aromatą, žydi pakartotinai nuo vėlyvo pavasario iki rudens ir auga kaip aukštas, gausus augalas su sveikais tamsiai žaliais lapais. Puikiai tinka sodams ir pjautiniams žiedams.
- Būsena: 18
- Prekės ženklas: Ar B Agro
15.00€
Be PVM: 12.40€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 90 cm |
| Plotis | 40-50 cm |
| Privalumai | Senamadiška puošni rožė; Labai atsparus ligoms; Galima sodinti tiek į lysves, tiek į didelius gėlių vazonus; Žydi nuo birželio iki pirmųjų šalnų; Stiprus krūmas ir labai ištvermingos, stiprios šakos su tamsiai žalia blizgia lapija. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Aksominis, intensyviai žvilgantis braškių raudonis |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Labai subtilus, lengvas vaisių kvapas, primenantis žalią obuolį |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
