





APRICOL®
Kirjeldus
Aprikola® roos on floribunda roos, mille selekteeris Kordes umbes 2000. aasta paiku, ja see on tuntud keskmise suurusega, pooleldi täidetud aprikosi kuni roosade õitega (~6–7 cm), mis õitsevad kogumikes. See kasvab lopsakas, kaarjas vormis, umbes 60–80 cm kõrguseks, läikiva, terve tumeroheline lehtedega ja kerge puuviljase aroomiga. Aprikola® õitseb korduvalt juunist oktoobrini, on tugeva haiguskindlusega (omistatud ADR) ja kasvab hästi peenardel, konteinerites või segaistutustes.
- Staatus: 26
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Lihtne kasvatada; Õitseb peaaegu pidevalt; Väga vastupidav ilmastikumõjudele; Jõuline, ülespoole suunatud taimestik; Suurepärane haiguskindlus; Sobib suurepäraselt mitte ainult lillepeenardesse, vaid ka lillepottidesse, aiatünnidesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Intensiivne, väljendunud aprikoos |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

