





ALEXANDRA® – LUKSEMBURGI PRINCESSE
Aprašymas
ALEXANDRA® – PrincessedeLuxembourg rožė yra graciozinga, atspari ligoms krūmrožė, kurią 2009 metais išveda Kordes. Ji formuoja didelius, gausias, senoviško stiliaus žiedus švelniai rožinės iki tamsiai rožinės spalvos, kurie laikosi ant vertikalių, lengvai išlinkusių stiebų. Ji turi lengvai saldų aromatą ir nuolatinį žydėjimą nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Augalas užauga maždaug 1,2–1,8 m aukštumo ir 0,5–0,9 m pločio, turi blizgančius, odinius lapus ir yra labai atsparus ligoms bei oro sąlygoms. Ji garsėja savo stipriu sveikumu ir romantiniu žavesiu, todėl puikiai tinka rabatams, konteineriams ir sodo centriniams akcentams.
- Būsena: 42
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 150 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Dažnas žydėjimas nuo gegužės/birželio iki šalnų; Didelis atsparumas ligoms, ypač miltligei; Labai stipri, į viršų auganti augalija su romantiškais šiek tiek nusvirusiais žiedais. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Platus rožinių tonų asortimentas – pradedant švelniu, labai šviesiai rožiniu tonu išoriniuose lapuose, palaipsniui pereinant prie šalto, rausvai rožinio ir baigiant šiltu rausvai rožiniu tonu centre. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Švelniai saldus |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
