ALOHA®
Aprašymas
Aloha rožė yra žavingas, vidutinio aukščio vijoklis (arba stipriai augantis krūmas) veislė, garsėjanti dideliais, labai pildytais rožiniais rožinės spalvos žiedais su šiek tiek tamsesniu nugarėliu ir stipriu vaisinių aromatų. Boernerio 1949 metais selekcionuota rožė žydi gausiai nuo vėlyvo pavasario iki rudens, pasiekdama 2–3 m aukštį su blizgančiu, atspariu ligoms lapynu. Idealiai tinka sienoms, arkoms, grotelėms arba kaip puikus pjautinis žiedas.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 300 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Privalumai | Gėlės didelėse kekėse; Energinga augmenija; Dažnas ir gausus žydėjimas; Puikus atsparumas ligoms ir atsparumas žiemai; |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Oranžinė su rausvai rausvais krašteliais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




