AMOROSA®
Aprašymas
Amorosa® rožė yra romantiška, atspari ligoms arbatinė hibridinė rožė iš Kordes (pristatyta 2020 m.). Ji turi didelius, labai pilnus žiedus (~8–10 cm skersmens) švelniai rožinių iki abrikosų spalvos atspalvių, dažnai žydi pavieniai arba mažais kekėmis. Žiedlapiai yra stori ir ilgai išlieka, todėl puikiai tinka pjautiems žiedams, ir turi švelnų, vaisišką aromatą. Kompaktiška ir stataus augio, ji užauga maždaug 80 cm aukščio ir 40–60 cm pločio, žydi pakartotinėmis bangomis nuo vasaros pradžios iki šalnų ir yra labai atspari ligoms bei oro sąlygoms.
- Būsena: 31
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Stipri augmenija aukštyn; Didelis atsparumas ligoms, ypač miltligei ir rudosioms dėmėms; Iš naujo žydi. Dėl patvarumo ypač tinka skintoms gėlėms; Atsižvelgiant į rožės kompaktiškumą, siekiant įspūdingiausio rezultato, rekomenduojame 1 m2 pasodinti 4-5 rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Įvairūs rožinės spalvos atspalviai, nuo švelnios pudros rožinės iki koralinės rožinės spalvos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)










-600x600.jpeg)