AMOROSA®
Kirjeldus
Amorosa® roos on romantiline, haigustekindel teehübriidрoos Kordeselt (turule toodud 2020. aastal). Sellel on suured, väga täidlased õied (~8–10 cm läbimõõdus) õrnalt roosakates kuni aprikoosi värvitooni, õitseb sageli üksikult või väikestes kihmudes. Kroonlehed on paksud ja püsivad kaua, muutes selle suurepäraselt sobivaks lõikelilledeks, ning sellel on õrn, puuviljane aromaat. Kompaktne ja püstine, kasvab umbes 80 cm kõrguseks ja 40–60 cm laiuseks, õitseb korduvatelt lainetelt suve algusest külmadeni ning on väga vastupidav haigustele ja ilmastikuoludele.
- Staatus: 31
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Tugev ülespoole suunatud taimestik; kõrge vastupidavus haigustele, eriti jahukastele ja pruunlaiksusele; Taasõitsemine. Vastupidavuse tõttu sobib eriti hästi lõikelilledele; Arvestades roosi kompaktsust, soovitame kõige efektsema tulemuse saavutamiseks istutada 4-5 roosi 1 m2 kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Erinevad roosa toonid, pehmest puuderroosast koralliroosani |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)










-600x600.jpeg)