BAJAZZO®
Kirjeldus
Bajazzo® on tugev, ADR sertifitseeritud ronivaröös (tutvustatud 2011. aastal, autor Kordes), mis ulatub 2–2,5 m kõrgusele ja 1 m laiusele. Sellel on pooltäidised õied (~7–8 cm) kihnudes dünaamiliselt eredalt roosast kuni oranži toonideni hõbedaste pöördpoolte kroonlehtedega ja kollase keskmega, kergelt lõhnava ja mesilastele väga atraktiivse. Taim on erakordselt haiguskindel, talvekindel ja õitseb korduva õitsemisega juunist sügiseni — ideaalselt sobib treliidele, terrassidele või eredaks põõsaks.
- Staatus: 39
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 250 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | ADR sertifikaat |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Ekspressiivne punane värv kollase keskosa ja silmapaistmatute tilkadega. Punane värvus muutub õitsemise ajal erkroosaks |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

