BAROCK®
Kirjeldus
Barock® on tugev, nostalgilisel stiilil ronivaroosi sort Tantau'lt (1999), mis moodustab suuri (≈10–12 cm), väga täidlasi aprikoosikollaseid kuni roosasid õisi magusa tsitruselise aroomiga, õitsedes korduvatel õitseperioodidel suvest sügiseni. See saavutab 2–3 m kõrguse läikivate, tumedaroheliste lehtedega, on haiguskindel ja vihmasietav ning kasvab suurepäraselt nii võrkudel kui ka üksiku põõsana.
- Staatus: 8
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 200-300 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Suurepärane lillede vastupidavus vihmale, uskumatu õite rohkusega roositaime kohta; Väga ilus, tumeroheline, läikiv lehestik; Suurepärane vastupidavus haigustele, eriti jahukastele ja pruunlaiksusele; Kasvatada on võimalik mitte ainult pugejaroosina, kasutades võresid ja kaare, pergolaid, vaid ka põõsasroosina. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Väga varieeruv, ettearvamatu värv, mis võib varieeruda erineva intensiivsusega vintage kollasest ja aprikoosoranžist pastellroosani |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)