





CAMILLE CLAUDEL® Meiroguste
Kirjeldus
CamilleClaudel® 'Meiroguste' on lõhnav, korduvalt õitsev roos, mille Meilland turule tõi 2020. aastal. See moodustab püstise põõsa (80–130 cm kõrge, ~50 cm lai) suurte (≈10 cm), täidislike, pärlvalgetest kuni heleroosade tassikujuliste õitega, millel on tugev aniisi lõhn. Taim on tugev, väga haiguskindel, õitseb maist külmadeni ja on talvekindel. Ideaalselt sobiv lõhnavateks peenarde ääristeks ja lillekibudeks.
- Staatus: 13
- Bränd: Ar B Agro
15.00€
Maksudeta: 12.40€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-130 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Väga kõrge vastupidavus haigustele; Tugev ja järsk taimestik; Tumeroheline lehestik; Suhteliselt vähe okkaid; Väga elegantne roosipõõsas ja romantilise meeleoluga õied. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Pärlmuttervalge, kuid mõnikord muutub kahvatukollaseks või pehmeks roosaks pastellseks, olenevalt kliimast |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Mõnus puuviljane lõhn tugevate aniisi nootidega |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

