



CANDLELIGHT® "Duftwolke"
Kirjeldus
Candlelight® "Duftwolke" on nostalgiline teehübriidroós suurte, täielikult täidetud kuldkollastest kuni aprikoosivärviliste õitega (11–14 cm), tugeva, peenelt lõhnava vana roosi aromiga ning säilitab kaua oma välimust vaasis. See kasvab 80–100 cm kõrgeks, õitseb korduvalt suvest kuni külmadeni ning ühendab tugeva kasvu suurepärase ilmastikukindlusega – ideaalselt sobiv lõikelilledeks, peenarde äärde või konteineritesse.
- Staatus: SAADAVAL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Tugev taimestik; Suurepärane haiguskindlus; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Suurepärased lõikelilled; Laiad rakendusvõimalused; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 4–5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Kuldkollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


