


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
FLORENTINA®
Kirjeldus
Florentina® on tugev, haigustele vastupidav roniv roos, mille kõrgus on umbes 200 cm ja laius 80 cm. Sellel on erksad punased, täielikult täidetud õied (~9 cm, 26–50 kroonlehte), mis on moodustatud suurtes kogumikes, mõõduka lõhnaga. See õitseb korduvalt juunist oktoobrini ja kasvab hästi konteinerites või võrkudel.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 200 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Veri punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)