-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)


-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


GHISLAINE DE FELIGNODE
Kirjeldus
'Ghislaine deFéligonde®' on vanaaegne, roniv roos, mis kasvab 2,5–3,5 m kõrguseks peaaegu ogadeta, kaarevate võrsetega. Sellel on väikeste (4 cm), aprikosikollaste, heleroosade, tuhmuvate õite (~17–25 õiekronlehte) kobarat kergelt muskusliku aroomiga, mis kordub suve algusest sügiseni. Suurepäraselt terve, varjukindel ja kõrgelt hinnatud oma graatsilise, mitmevärvilise välimuse ja dekoratiivsete kibuvitsaviljade poolest. Võluv, hõlpsasti hooldatav roniv roos, mis sobib suurepäraselt võlvidele, seintele või segakõõluste peenardesse.
- Staatus: 2
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 300-400 cm |
| Kõrgus | 350 cm |
| Laius | 200 cm |
| Eelised | Seda saab kasutada nii pugeja- kui ka põõsaroosina - väga efektne ja rikkalik roositaime levik.Roomajana võib ta tugede abil ulatuda kuni 375 cm kõrguseks - see kaunistab suurepäraselt kõrgeid seinu ja piirdeid, obeliske, kujusid, kaare ja ukseavasid; Seda saab aga luua ka kõrge, elegantselt ümara põõsana. Sage ja rikkalik õitsemine kogu suve jooksul; Roos, mis on peaaegu okasteta, seetõttu on seda lihtne hooldada; Hea talvekindlus ja suurepärane vastupidavus haigustele; Talub pooli. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge, oranž |
| Värv | Kahvatu aprikoosivärv, mis varieerub ühel roositaimel erineva värvi intensiivsusega – peaaegu valgest kuni ereoranžini |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Magus muskus |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

