
-700x700w.jpeg)

-300x300w.jpeg)
HAPPY PIANO®
Kirjeldus
Happy Piano® on romantiline hübriidiroos, mille kõrgus ulatub 100–130 cm ja laius ~60 cm. See moodustab keskmise suurusega, kerajas õisikuid (6–8 cm) väga täidislike tolmuselt roosade õitega (~90 õielehte), mis korduvad suvest külmadeni, on hästi haiguskindel ja vihmasemidav ning omab õrna aroomi — ideaalselt sobiv peenardesse, väikestesse aedadesse ja pottidesse.
- Staatus: 5
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100-130 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Vastupidav ilmastikukõikumistele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Romantiline pastelne roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
