





HOMMIK PÄIKE®
Kirjeldus
'Morning Sun' on särav floribunda roos pooltäidiste õiekimpudega soojades aprikoosi-, virsiku- ja õrnalt oranžikates toonides. Sel on kerge, värske lõhn, kompaktne, lopsakas kasv ja suurepärane korduvõit. Sobib suurepäraselt roosiaedade, konteinerite või peenraääride heledamaks muutmiseks.
- Staatus: 6
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga vastupidav seenhaigustele, jahukastele ja pruunlaiksusele; Suurepärane talvekindlus; Sobib istutamiseks rühmadesse (5 - 6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti segada püsililledega peenrasse ja ääristesse. See näeb suurepärane välja ka suurtes lillepottides ja aiatünnides. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Suvise päikesetõusu imeilusad ja soojad toonid - erekollane, ereoranž, oranžikaspunane kuni mahedad roosad toonid |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


