IRINA®
Kirjeldus
Irina® on kõrge hübriidteeroosi sort. See kasvab püstiselt, saavutades umbes 80–120 cm kõrguse, särava, tumeda lehtedega ning suurte valgetest kuni kreemjasvärvini ulatuvate õitega, mille läbimõõt on 9–11 cm (90–100 kroonlehte), mis eraldavad tugeva tsitruseliste aroomi. See roos õitseb korduvalt kogu hooaja vältel ning on väga vastupidav haigustele.
- Staatus: 65
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Puudused | Roos, mis nõuab suuremat tähelepanu istutuskohale ja hooldusele. Oluline on, et ta saaks vajalikke mikroelemente ja tingimusi mitte ainult suvel, vaid ka talvel oleks see kaetud. |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Selle lõikelilled paistavad vaasis eriti silma, mitte ainult tohutute lilledega, vaid ka intensiivselt magusa lõhnaga; Sobib suurepäraselt segaroosipeenrasse, lõhnaaedadesse ja muudesse püsililledega segatud istandustesse |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Kreemjas valge lumivalgete välislehtede ja pehme pastelkollase keskosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)