-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

-300x300.jpeg)
KÖNIGIN MARIE®
Kirjeldus
'KöniginMarie®' on roosat hübriidteeross Kordes Parfuma® kollektsioonist. See kasvab umbes 80 cm kõrguseks × 40 cm laiuseks, sellel on suured, täielikult täidetud heleroosad kausikujulised õied (~8–10 cm) ja see eraldab tugevat tsitrusviljade aroomi. See õitseb korduvalt juunist külmadeni, on väga vastupidav haigustele ja sobib ideaalselt lõikelilledeks, peenardesse või konteineritesse.
- Staatus: 68
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Jõuline, püstine, ülespoole kasvav taimestik ja korduv õitsemine; Suurepärane talvekindlus; Suurepärane vastupidavus haigustele, eriti pruunlaiksusele; Ideaalne lõikelillede jaoks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Portselan roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Intensiivselt puuviljane lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
