


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
LEEKIV TÄHT®
Kirjeldus
FlamingStar® on hübriidroosi (80–100 cm kõrge) üllatavate kuldkollaste õitega, millel on kirsipunane serv (~9 cm läbimõõduga). See annab õrna puuviljase aroomi ja õitseb korduvalt juunist sügiseni. Läikiv, haigustele vastupidav lehtestik ning tugev, vertikaalne kasv teeb selle ideaalselt sobivaks pottidesse, peenardesse või rühmaistutustesse.
- Staatus: 28
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Kuldkollane vaarikaroosa äärega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

