





LINE RENAUD® Meiclusif
Kirjeldus
'Line Renaud®' (Meiclusif) on auhinnatud 'Meilland' toodetud hübriidteeross. See kasvab püstise põõsana, umbes 80–120 cm kõrge ja 50–70 cm lai. Sellel on suured (≈9–13 cm), väga täidislilled, tumeroosast kuni fuksiavärvilised õied tugeva tsitrusliku-roosilise aroomiga ja jäikade kroonlehtedega, mis on vastupidavad vihmale. Õied korduvad hiliskevadest külmadeni, samas läikiv, tumeroheline lehestik ja suurepärane haiguskindlus teevad selle hooldusvabaks. Aromaatne roos, mis sobib ideaalselt peenardesse, elusaiadesse või istikuteks.
- Staatus: 88
- Bränd: Ar B Agro
15.00€
Maksudeta: 12.40€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane vastupidavus haigustele; Õitseb suve algusest hilissügiseni; Väga dekoratiivne, tumeroheline lehestik ja püstine jõuline roosipõõsas; Lihtne hooldada ja sobib eriti hästi hekkidesse ja lillepeenardesse, kus sobib hästi kokku teiste suvel või sügisel õitsevate püsilillede, kõrreliste ja sibullilledega. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Tugev India roosa, mis kiirgab soojas valguses lõhetoone, samas kui jahedus ja niiskus toovad esile jahedad sireliroosad |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Unistav ja jõuline roosiaroom, mida täiendavad tsitrusviljade, eriti sidrunite, aga ka vaarikate ja aprikooside lõhn, samas kui taustal on tunda verbena ja rohelise küpressi nüansirohkeid noote. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)






