MANGO®
Kirjeldus
'Mango' on floribunda roos, mis on tuntud eredate, mango-oranžide õitega, mis õrnalt muutuvad aprikoosi või virsiku toonidesse. Sel on kerge, puuviljane lõhn, läikivalt tumerohelised lehed ja see õitseb rikkalikult kogu hooaja vältel. Ideaalselt sobib äärte, konteinerite või väikeste aedade jaoks, see on haigustekindel ja korraliku, lopsakas kasvuga.
- Staatus: 10
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Põõsas, kompaktne, ülespoole kasvav taimestik ja väga kiire ja sageli korduv õitsemine, ilma et oleks vaja lilli lõigata; Kuumakindel; Kõrge vastupidavus haigustele Ideaalne lillepottidesse istutamiseks ja terrassil, rõdul kasvatamiseks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


