







MARINA PICASSO® Meidyceus
Kirjeldus
MARINA PICASSO® 'Meidyceus' on väljendusrikas hübriidteeroos suurte, elegantsete õitega tumedaroosast kuni vaarikarpunastes toonides. See uhkustab kerge, meeldiva lõhnaga, sirge kasvuga ja korduvate õitsemistega kogu hooaja jooksul. Tänu heale haiguskindlusele sobib see ideaalselt peenardesse, äärdelindadesse või lõikelillede aedadesse.
- Staatus: 23
- Bränd: Ar B Agro
13.00€
Maksudeta: 10.74€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80-90 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Õitseb väga sageli ja korrapäraselt maist/juunist kuni külmadeni ebatavalise õiterohkusega 3–12 õielistes õisikutes; Väga vastupidav roos, mis suudab kohaneda väga erinevate tingimustega: lillepeenrad, hekid, suured lillepotid, aga ka istutamine rühmadesse teiste taimedega, nagu floksid, karikakrad, verbena jne; Suurepärane lillekindlus halva ilmaga; Väga hea haiguskindlusega rikkalik lehestik. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Kreemjas valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


