
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
MODERN ART®
Kirjeldus
'Modern Art' on üllatav floribunda roos eredate, kahevärviliste õitega roosa ja valges toonides triibulis või marmoreeritud mustriga. Sel on kerge lõhn, kompaktne, tihe kasv ja suurepärane korduv õitsemine. Suurepäraselt sobiv lisama väljendusrikast, kunstilist puudutust peenardesse või pottidesse.
- Staatus: 8
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Madala ja kompaktse kasvuga väga paljude õitega; Suurepärane haiguskindlus; Sobib suurepäraselt segaroosipeenrasse, hübriid-teepeenrasse ja romantilistesse püsikutega segatud aedadesse, aga ka rühmaistandustesse, valides istutada 5-6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 40-50 cm. Seda on võimalik kasvatada mitte ainult aias, vaid ka suurtes lillepottides ja aiatünnides. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Särav roosakaspunane õiekeskus pehmete roosade välimiste kroonlehtedega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

