-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
NAUTICA®
Kirjeldus
'Nautica' on võluv floribunda roos keskmise suurusega, lavendli kuni violetse värvusega õiekobarate ja õrna, magusa aroomiga. Sel on kompaktne, tihe kasvuhabitus, suurepärane korduv õitsemine ja hea haiguskindlus. Sobib suurepäraselt ääristeks, konteineritesse ja romantiliste aiakohtade jaoks.
- Staatus: 24
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | ADR sertifikaat |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa, violetne |
| Värv | Lavendellilla, sekka vaarikaroosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


