





NICOLE®
Kirjeldus
'Nicole' on üllatav floribunda roos suurte, kreemjasvalgedate õitega, mille servad varieeruvad tumeroosast kirsipunaseni. Sellel on kerge, meeldiv aromaatika, see õitseb kobarates ja õitseb korduvalt kogu hooaja vältel. Tänu rikkalikule kasvule ja heale haiguskindlusele sobib see ideaalselt peenardesse, ääristesse ja lõikelille kompositsioonidesse.
- Staatus: 67
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Tuulekindel |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Valge roosade äärtega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)