
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
OH HAPPY DAY®
Kirjeldus
'Oh Happy Day' on elurõõmus floribunda roos eredate, kuldsete kollaste õiekobaratega, mis kiirgavad soojust ja elurõõmu. Sellel on kerge, meeldiv lõhn, kompaktne, rohke kasv ja suurepärane korduv õitsemine. Suurepäraselt sobib ääristeks, konteineritesse ja päikeselistesse aiakohtadesse.
- Staatus: 35
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Kreemjas valge vaarikaroosade välimiste kroonlehtede ja aprikoosi keskosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

