







ORIENTA® SHILA
Kirjeldus
'Orienta Shila' on eredvärvuline katteroosi sort eredkollaste, lihtsa kuni poolkorraliste õitega ja eredpunase keskosaga. Tal on kerge lõhn, madal, laialivalguv kasvuviis ja suurepärane haiguskindlus. Ideaalselt sobib ääristeks, kiviaedadesse ja värvilisteks massiistutusteks.
- Staatus: 10
- Bränd: Ar B Agro
12.00€
Maksudeta: 9.92€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Jõuline, põõsas, ülespoole kasvav taimestik; Suurepärane vastupidavus jahukastele, pruunlaik; Ideaalne istutamiseks väikestesse rühmadesse, suurtesse lillepottidesse ja -kastidesse, erinevat tüüpi segatud roosipeenardesse ja ääristesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Erinevad roosad toonid, alates lõheroosast kuni särava vaarikani. Lisaks kaunistavad erkkollaseid tolmukaid erkpunased niidid. |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)