







PIERRE DE RONSARD® Meiviolin
Kirjeldus
'Pierre de Ronsard' on klassikaline roniv roos, mis kasvab 2–3 m kõrguseks ja umbes 1–1,5 m laiuseks. See õitseb rikkalikult suve algusest sügisenni suurte, vana roosi stiilis, karika kujuliste õitega, mis on kreemjasvalged õrnalt roosade äärtega. Kroonlehtede arv on tavaliselt 55–70 ja õitel on õrn, vana roosi aromaati. Taim on tugev, haiguskindel ja nimetati 2006. aastal maailma populaarseimaks roosiks — ideaalselt sobib kaartele, pergooladele või kui romantiline aia keskne element.
- Staatus: MÜÜDUD
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Puudused | Alates sellest roosist sai maailma enimmüüdud viinapuu, on kahjuks tehtud lugematul arvul katseid seda kopeerida ja võltsida, mistõttu on oluline pöörata tähelepanu Meillandi autentsussildile. Meil on hea meel teatada, et oleme Meillandi roosisortide litsentseeritud edasimüüja ja meilt roosiistikute ostmine on täiesti ohutu. |
| Kõrgus | 200-300 cm |
| Laius | 250 cm ja rohkem |
| Eelised | Jõuline, tugevakasvuline; Kõrge vastupidavus haigustele; Rikkalik erkroheline satiinlehestik punase varjundiga noortel võrsetel; Ideaalne seina või võre õitsemiseks, samuti kaare ja sammaste kaunistamiseks (saab katta 8 - 12 m2); Roos, mis pälvis 2006. aastal World Rose Society tiitli "Maailma lemmikroos" ja mille edu kestab tänaseni. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Pehme kreemjas roos, mida värvib sädelev karmiinroosa keskosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)