







PRINTSESS CHARLENE DE MONACO® Meidysouk
Kirjeldus
'Princesse Charlene de Monaco®' (Meidysouk) on romantiline hübriid-teeroos, mis kasvab püstiselt, saavutades umbes 150–180 cm kõrguse ja 60–90 cm laiuse. Tal on suured, täidlased õied (5–12 cm läbimõõdus) hele aprikoosi kuni teokarbikollase roosade toonidega, igaühel umbes 100 krobelist õielehega. Neil õitel on tugev aromaat — magus, puuviljane ja meenutab värskeid lõhnu — ning nad õitsevad korduvalt hilisest kevadest sügiseni. Taimel on läikivad, tumerohelised lehed ja ta on suurepäraselt vastupidav haigustele ja vihmale, muutes ta suurepäraseks valikuks vapustavate lõikelillede või dekoratiivsete elementide jaoks segaistutustes.
- Staatus: 92
- Bränd: Ar B Agro
15.00€
Maksudeta: 12.40€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Õitseb regulaarselt hiliskevadest varasügiseni 11 cm pikkuste õitega, mis näevad peaaegu välja nagu pojengid; Tihe ja korrapärane taimestik, mis moodustab tasakaalustatud põõsa; Intensiivne roheline satiinist lehestik; Suurepärane haiguskindlus; See näeb ilus välja mitte ainult üksikult, vaid ka mitmeaastaste taimede ja roosade ja sinistes toonides sibulatega rühmadena. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Ooker pastelne roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Intensiivne ja magus saialille aroom |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
