


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
ROOSIDE AED®
Kirjeldus
GardenofRoses® on Kordesi floribunda roos, mis kasvab umbes 50–60 cm kõrguseks ja 40–60 cm laiuseks. See moodustab täiesti täidisõielisi, vintage stiilis õisi kreemikasvalgest kuni heleroosani värvusega aprikoosikarva keskõitega (~6–8 cm, üle 40 õiekrooni), ja eraldab õrna aroomi. See õitseb lainetena juunist külmadeni, sellel on läikiv, haigustele vastupidav lehtestik, ja see on ADR sertifitseeritud. Suurepäraselt sobib pottidesse, piiretesse, maapinnakattetaimedeks ja lõikelilledeks.
- Staatus: 50
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Kreemjas, pehme lõhevärv ja hele tolmune roosa roosi keskel, vaheldumisi õite välisküljel kreemjas valge varjundiga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

