
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
SAMBA®
Kirjeldus
'Samba®' on ere floribunda roos (mõnikord klassifitseeritud kui kompaktne põõsas) keskmise suurusest kuni suurte, nostalgiliste kausikujuliste õitega, umbes 7–9 cm läbimõõduga, tuleoranžid kuldkollase tagaküljega. Ta kasvab korralikes, lopsakates ringides, umbes 60–80 cm kõrguseks ja 40–60 cm laiuseks, õitsedes kogumikes hilisest kevadest külmadeni. Kergelt lõhnav ja erakordselt terve, kasvab hästi peenardel või konteinerites – tähelepanu äratav ja usaldusväärne taim.
- Staatus: 32
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Kompaktne, püstine, tugev taimestik ja sage õitsemine; Suurepärane haiguskindlus; Sobib hästi kasvatamiseks mitte ainult aedades, vaid ka suurtes lillepottides terrassidel ja suurtel rõdudel. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Mandariin oranž kirsipunaste õie kroonlehtedega, mis muudavad õitsemise ajal värvi intensiivsust |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


