





SEXY PERFUMELLA® Meimirtylus
Kirjeldus
'SexyPerfumella®' (Meimirtylus / Velasquez) on muljetavaldav hübriid-teeroos, mille kõrgus ulatub 90–150 cm. Sellel on suured (~13 cm), sügavalt nõgusad õied rikkalikus purpurpunases kuni kirsipunases toonides lilakasliku alatooniga. Õied (umbes 44 kroonlehte) korduvad hilisest kevadest külmadeni ja neil on tugev klassikalise teerooside aromaat. Taim on jõuline, püstine läikivate tumerohelist lehtedega ja äärmiselt vastupidav haigustele – ideaalselt sobiv peenarde ääristeks, elusaiadeks või lõikelillede kastvatamiseks.
- Staatus: 115
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 90-150 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane vastupidavus haigustele; Hästi harunev ja püstine, tugevalt vegeteeriv põõsas; Väga dekoratiivne tumeroheline, läikiv lehestik; Ideaalne istutamiseks 3-5 taimest koosnevate rühmadena, ääriste ja madalate hekkidega, samuti hõlpsasti integreeritav mitmeaastaste taimede ja keskmise suurusega põõsaste baasil segapeenrasse; See näeb eriti ilus välja kooskõlas roosa, lilla, kreemjas valge varjundiga, mida on täiendatud siniste ja lilladega. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Sügav, sädelev ja raskesti määratletav värv, mis kõigub lilla roosa ja kirsipunase vahel, mida täiendavad lilla varjund ja ainulaadne kroonlehe reljeef |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Iidne teeroosilõhn, mis rõõmustab mõnusalt lõhnavate rooside austajaid |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

