





SUMMERTIME® Meipiokou
Kirjeldus
SUMMERTIME® (Meipiokou) on soojas okerkollane "romantica" põõsroos Meilland'ilt. See kasvab umbes 80–140 cm kõrguseks läikiva, tumerohelise lehestikuga. Õied on suured (9–11 cm), neljandikjaotusega vana roosi kujuga ~35 kroonlehega, mis avanevad 2–5 õie kobarais hilisest kevadest kuni esimeste külmadeni. Sellel on kerge, värske aromaat ja muljetavaldav haiguskindlus. Sobib ideaalselt peenardesse, ääristeks, konteineritesse või pistikuteks.
- Staatus: 30
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-140 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Õitseb järjestikuste lainetena kevadest külmani 2-5 õie kaupa kobarates; Selle roosi lõikelilled peavad vaasis hästi vastu; Läikiv, tumeroheline lehestik; Hästi harunev ja püstine põõsas, mida iseloomustab tasakaalustatud ja jõuline taimestik; Väga hea haiguskindlus. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane, oranž |
| Värv | Sooja suveõhtu varjund, kus ookerkollane toon paistab päikesevalguses silma vase nootidega, rõhutades roosi kroonlehtede kaunist reljeefi |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


