SUNNY SKY®
Kirjeldus
Sunny Sky® on hübriidiroos, mille on loonud Kordes. Sellel on suured, täidisõied (10–12 cm), mis muutuvad aprikoosikollasest meekollaseks, lõpuks tuhmudes koorikavärvi kuni roosaka varjundiga servades. Õied eraldavad õrna, puuviljalist aroomi sidrunilõhna, õuna, pirni, virsiku ja kuivatatud aprikoosi toonidega. See roos on tunnustatud suurepärase haiguskindluse eest ja on saanud mitmeid auhindu. Ta kasvab hästi täielikus päikeses hästi dreneeritud mullas. Ideaalselt sobib aiapeenardesse, ääristesse ja lõikeõiteks.
- Staatus: 6
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Intensiivne meekollane, mis muutub kroonlehtede välisküljelt pehmemaks |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | See aroom võrgutab rikkalike ja intensiivsete puuviljaste muljetega. Peale sädelevate vürtsikate sidruni-, rohelise õuna-, pirni- ja virsikutoonide intensiivistumist, mis peale õite valmimist valguvad küpseks, väga magusaks puuviljanoodiks. See noot meenutab peamiselt kuivatatud aprikoose.Lõhna maksimaalne intensiivsus: õhtul. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

