
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
SUNSHINE®
Kirjeldus
Sunshine® on kompaktne floribunda roos. Sellel on tumekollased, täidisõied 17–25 kroonlehega, lõhnata. Taim kasvab kuni 55 cm kõrguseks ja sobib lõikelillena. 2011. aastal tutvustatud, on see tuntud oma eredakollaste õite ja kompaktse suuruse poolest.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Järsk tõusev taimestik ja sagedane väga rikkalik õitsemine; Ideaalne poolvarjus kasvatamiseks; Suurepärane haiguskindlus; Suurepärane nii aeda istutamiseks kui ka massiistutamiseks, näiteks linnas. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Helekollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


