

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

SUUDLE MIND KATE®
Kirjeldus
'Kiss Me Kate®' on tugev, haigustele vastupidav roniroosi, mille kõrgus ulatub 200–300 cm. Sellel on väga lõhnalised, rosetilised tumeroosad õied (~9–10 cm, üle 40 kroonlehe), mis moodustuvad õisikutesse hiliskevadest sügiseni. Lõhn ühendab õuna, tsitrusliste, vaarikaite ja mürri noote ning see sobib ideaalselt võlvkaarte, treliiste või tugede jaoks.
- Staatus: 59
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 200 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | kõrge vastupidavus haigustele, eriti pruunlaiksusele ja jahukastele; Ebatüüpiliselt tugev ja võrgutav lõhn, samuti korduv õitsemine; |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kirsiõie roosad toonid |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Tipunootides on värskelt jahvatatud sidrunikoor. Selle sidruni magusat külge täiendab roheliste õunte värske lõhn. Südamenoodis domineerib küps, kergelt seebine roosinoot, mida aeg-ajalt segatakse magusa vaarika nootiga. Lõhna rõhutab aromaatse mürri diskreetne mulje põhjanoodis.Lõhna maksimaalne intensiivsus: hommikul ja õhtul. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
