TROPICANA®
Kirjeldus
Tropicana® on pikk roosipõõsas, mis kasvab umbes 1,2 kuni 1,6 meetrit (4 kuni 5 jalga) kõrgeks ja umbes 60 kuni 90 cm (2 kuni 3 jalga) laiaks. Sellel on suured, erksa korallioranžid õied, mille läbimõõt on umbes 10 kuni 12 cm (4 kuni 5 tolli). Õitel on palju kroonlehti (30–35) ja need avanevad karikasjast kausikujuliseks. See roos lõhnab tugevalt ja puuviljaselt tsitruseliste nüanssidega. See õitseb korduvalt hilisest kevadest kuni sügiseni.
- Staatus: 1
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane haiguskindlus; See sobib suurepäraselt segaroosipeenrasse, hübriid-teepeenrasse ja romantilistesse püsikutega segatud aedadesse, aga ka massiistandustesse, istutades 5–6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 40–50 cm. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Erineva intensiivsusega ja oranži varjundiga, muutudes lille õitsedes pehmemaks |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Intensiivne kannatusvilja lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
