









ABRACADABRA®
Aprašymas
Abrakadabra rožė yra stebinanti floribunda rožė, žinoma dėl savo dramatiškų dryžuotų žiedų — tamsiai bordo raudonų žiedlapių su ryškiai geltonais ar kremo spalvos dryžiais. Kiekvienas žiedas turi unikalų raštą, padarantį jį tikru parodos eksponatu. Ji turi švelnų aromatą, žydi pakartotinai visą sezoną ir auga kaip gausus augalas maždaug 90–120 cm aukščio. Idealiai tinka raiškiems sodo akcentams ar pjautinių gėlių sodams.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 90 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gausus žydėjimas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryškiai rožinė su šviesiai rožinėmis, baltomis ir geltonomis juostelėmis |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

