APRICOL®
Aprašymas
Aprikola® rožė yra floribundos rožė, kurią apie 2000 metus selekcionavo Kordesas, ir ji yra žinoma dėl vidutinio dydžio, iš dalies pildytų abrikosų iki rožinės spalvos žiedų (~6–7 cm), kurie žydi šluotelėmis. Ji auga gausaus, arkinio pavidalo, maždaug 60–80 cm aukščio, su blizgančiu, sveiku tamsiai žaliu lapijimu ir lengvu vaisingu aromatu. Aprikola® žydi pakartotinai nuo birželio iki spalio, pasižymi stipriu atsparumu ligoms (suteiktas ADR) ir gerai auga lysėse, konteineriuose ar mišriuose sodintuose.
- Būsena: 26
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Lengva auginti; Žydi beveik nuolat; Labai atsparus oro poveikiui; Energinga, auganti augmenija; Puikus atsparumas ligoms; Puikiai tiks ne tik gėlynuose, bet ir gėlių vazonuose, sodo kubiluose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Intensyvus, ryškus abrikosas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

