


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
ARMASTUSE SUVI®
Aprašymas
SummerofLove® yra stačiai auganti floribundų rožė (maždaug 80 cm aukščio ir 50–60 cm pločio), kurią sukūrė Kordes. Jos beveik paprastų žiedų centre yra ryškiai geltonas centras su vyšnių raudonu kraštu, o jų skersmuo yra 5–7 cm. Ji žydi pakartotinai nuo birželio iki spalio, yra labai atspari ligoms (ADR sertifikuota), šalčio atspari ir švelniai kvepianti. Ši bitėms palanki rožė gerai auga saulėje arba dalinėje šešėlyje ir puikiai tinka gėlynams, kraštinėms ar konteineriams.
- Būsena: 11
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Iš naujo žydi |
| Konteinerio tūris | 2l, 7l |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Ryškiai raudona su ryškiai geltonu centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)