



ASPIRIN® ROOS
Aprašymas
"Aspirin®" rožė yra kompaktiškas, apdovanojimus pelniusių floribunda krūmas iš Tantau (1997). Ji auga 50–80 cm aukščio su plačiu, gausiu augimu ir tankiu, blizgančiu, šviesiai žaliu lapynu. Žiedai yra 5–7 cm pločio, pilnai užpildyti ir balti (vėsiu metu dažnai šviesiai rožiniai) – nuo birželio iki spalio formuojasi didelėse šluotose. Ji yra labai atspari ligoms, savaiminio apsivalymo, žieminga ir gavusi ADR sertifikatą.
- Būsena: 41
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Labai sveika |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Balta, vėsesniu oru keičiasi į šviesiai rožinę |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)