ATHENA®
Aprašymas
Veislei Athena® būdingi dideli (10–12 cm), kremo dramblių kaulo spalvos žiedai su rožiniais kraštais, išsidėstę aukštose taurės formos šluotelėse. Ji auga vertikaliai, pasiekdama maždaug 120 cm aukštį ir 50 cm plotį, žydi pakartotinais žydėjimo bangomis ir skleidžia švelnų aromatą. Šiai veislei būdinga puiki atsparumas ligoms, ypač juodajam dėmėtumui ir miltligei, todėl ji yra patikimas ir elegantiškas pasirinkimas sodams ar pjautinėms gėlėms.
- Būsena: 4
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Ilgai išliekančios gėlės |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Šviesiai pastelinė geltona su avietine rausva apvadu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)