BAROCK®
Aprašymas
Barock® yra stipus, nostalgiškas stilius vijoklinė rožė iš Tantau (1999), kuri formuoja dideles (≈10–12 cm), labai pilnas abrikosų geltonas iki rožines spalvos gėles su saldu citrusų aromatu, žydinčią pakartotiniais žydėjimo periodais nuo vasaros iki rudens. Ji pasiekia 2–3 m aukštį su blizgančiais, tamsiai žaliais lapais, yra atspari ligoms ir lietui, ir puikiai auga tiek ant grotų, tiek kaip atskiras krūmas.
- Būsena: 8
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200-300 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Puikus gėlių atsparumas lietui su neįtikėtina žiedų gausa viename rožės augale; Labai graži, tamsiai žalia, blizgi lapija; Puikus atsparumas ligoms, ypač miltligei ir rudosioms dėmėms; Galima auginti ne tik kaip vijoklinę rožę, naudojant groteles ir arkas, pavėsines, bet ir kaip krūminę rožę. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Labai kintanti, nenuspėjama spalva, kuri gali skirtis nuo vintažinės geltonos ir abrikosų oranžinės iki pastelinės rožinės skirtingo intensyvumo |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)